Jízda veteránem v České republice: Plzeňský kraj

Máte rádi staré automobily? Chcete se projet českou krajinou ve veteránech? Chcete být obdivovaný a fotografovaný jako Oldřich Nový nebo Adina Mandlová? Nabízíme vám ta nejzajímavější  auta od kabrioletů po staré hasičské vozy.

Můžete se rozhodnout, kterým vozem chcete jet (viz fotografie a do objednávky napište jméno AUTA). Tento zážitek je skvělý pro jednotlivce, rodiny nebo skupiny (v závislosti na typu a velikosti vozidla).
S našimi řidiči a průvodci se neztratíte. Projedete kolem jezer a hradů, lesy i městy. Máte jistotu nejen fantastického zážitku a návratu na vámi určené místo, ale i bezpečí. Rezervujte si nezapomenutelnou jízdu vašeho života!

Место: 
Plzeňský kraj
Сложность: 
легко
Продолжительность: 
2 hodiny
Минимальное количество людей: 
1
Максимальное количество людей в группе: 
38
119.00 € / 1 человека
Содержание экскурсии: 
vyzvednutí, služby privátního průvodce - řidiče, autentický zážitek, mapu, zapůjčení vozu, pojištění automobilu, garantovaný servis, tradiční občerstvení, možnost fotografování a videí, dárek
Дополнительные расходы и сборы: 
privátní transfer - od 10 EUR; rukavice & šála - 19 EUR; B&B – od 29 EUR / 1 osoba; profesionální foto & video - od 39 EUR
Рекомендации: 
Jezdíme za každého počasí s výjimkou deště a sněhu! V kabrioletu se doporučuje teplé oblečení (šátky a čepice).

Бпечатлений & туристическое услуги

Пожалуйста, заполните эту простую форму заказа. Мы свяжемся с вами как можно скорее. Обязательные для заполнения поля отмечены звездочкой.
Например вегетарианец, не курит, инвалидов